ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ - БАТЬКІВСЬКИЙ СУПРОВІД

Важлива роль у збереженні високої працездатності належить ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКАМ.

Фізкультхвилинка Раз, два, три

Мета проведення фізкультурної хвилинки - підтримати та підвищити розумову працездатність дітей.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКИ- як один із єтапів здоров'язберігаючих технологій.

ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА- дорослим слід навчати малюка правильно користуватися диханням під час мовлення. Перед початком дихальної гімнастики слід провітрити приміщення.

ДИХАЛЬНІ ВПРАВИ

"КУЛЬКА"- надути щоки. Повільно, плавно випускати повітря через губи, витягнувши їх вперед.

"ХОМЯК"- перемінно надуваєм щоки.

ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ?

"Мама, тато, я - спортивна сім'я"- тільки таке ставлення до ранкової зарядки допоможе зробити її традиційною. Кращі методи і прийоми грунтуються у формі гри, інтересі і мотивації. За допомогою ранкової гімнастики дитина швидко підбадьорюється і струшую з себе залишки сну і включається в денний режим. Ранкову зарядку можно вводити дітям з 2 років. Регулярне проведення ранкової зарядки добре впливає на здоров'я і фізичний розвиток дітей. Тривалість проведення ранкової гімнастики 2-3 років по 5 хв, далі по 15 хв.

ВИХОВАННЯ КУЛЬТУРНО-ГІГІЄНІЧНИХ НАВИЧОК У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

КУЛЬТУРНО-ГІГІЄНІЧНІ НАВИЧКИ - важлива складова частина культури поведінки. Охайніть, утримання чистими обличчя, рук, тіла зумовленні не тільки вимогами ігієни але й нормами людських взаємин. Виховання у дітей навичок особистої гігієни відіграє важливу роль в охороні їх здоров'я, сприяє правильній поведінці в побуті, громадських місцях.