/Files/images/булинг2.jpg

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Булінг може проявлятися як тиск:

- психологічний

- фізичний

Часто діти застосовують і фізичний, і психологічний тиск на жертву. Наприклад: образи, приниження, ігнорування, непоступливість, погрози побиття під час ігор

Як міняється поведінка дитини:

Дитина жертва булінгу поводиться незвично. Якщо раніше вона відвідувала дитячий садок, то тепер така дитина:

- не хоче одягатися вранці

- шукає собі будь-яку справу, аби не йти до дитячого садка

- просить батьків забрати її з дитячого садка раніше

- плаче

- вигадує хворобу

- не контактує з однолітками у дворі