ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей в заклади дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст.9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.п.6,7,8,9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожногозакладу.

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти здійснює керівник напідставі:

- направлення у даний заклад дошкільної освіти, виданого реєстратором Управління освіти адміністрації Московського району;

-заяви батьків або особи, яка їх замінює;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

-довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; -свідоцтво про народження дитини.

Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7 Положення «Про дошкільний навчальний заклад»).

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 434 29.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування закладу дошкільної освіти».

• СТАТУТ